Google ADS
SIECI AFILIACYJNE
Reklamy w sieciach społecznościowych

Prowadzisz biznes w sferze e-commerce? Szukasz klientów ?

A może po prostu masz mały lokalny sklep i chcesz zwiększyć ilość klientów na swoje produkty lub usługi ?

Szukasz nowych sposobów dotarcia do klientów, zwiększenia swojej sprzedaży, a może chcesz wprowadzić nową markę na rynek?

Oprócz bardzo kosztownych sposobów warto abyś pomyślał o powszechnie dostępnych i znacznie tańszych sposobach – jak reklamy lokalne na Facebook’u, reklamy w Google.

Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem zapraszamy do współpracy – od kilu lat zajmujemy się kampaniami FB, w sieci Google jaki w największych sieciach afiliacyjnych w kraju i za granicą.

Możemy dla Ciebie poprowadzić kompleksowo reklamę i pozycjonowanie Twojego biznesu.

Google ADS

Z sukcesami od wielu lat zajmujemy się kampaniami Google Ads , reklamami  i prowadzeniem stron w sieciach społecznościowych, tak w kampaniach krajowych jak i zagranicznych –  o różnej skali i budżetach .

Nasi Klienci pochodzą z różnych branży, różnych mają klientów (B2B i B2C) i w różny sposób chcą promować swoje produkty – typowe sklepy internetowe, hurtownie, usługi, sklepy stacjonarne, producenci – łączą ich jednak konkretne oczekiwania: skuteczność i systematyczna, prawdziwa praca nad kampaniami.

Nie jesteśmy dużą agencją z setkami Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań i systematyczną pracę do kampanii naszych kilkunastu Klientów dzięki czemu efekty bronią się same.

Wyróżnia nas również to: jasne i czytelne sposoby rozliczenia, brak konieczności podpisywania długoterminowych umów.