Firma Elektrostyl Sp. z o.o. świadczy usługi dla biznesu począwszy od przeprowadzenia audytu, poprzez opracowanie planów naprawczych, reorganizacyjnych, rozwojowych, świadczenie licznych usług z zakresu e-commerce, HR, logistyki, inwentaryzacji, księgowości, szkoleń itp.,  aż po zarządzenie powierzonymi częściami (działami) przedsiębiorstw.

Nasze usługi zawsze są poufne i jeśli klient tak sobie zażyczy zawsze (nawet po zakończeniu współpracy) takie pozostają.

Prezes firmy mgr inż. Rafał Simbor oprócz prowadzenia własnej działalności ( początkowo w zakresie eksperckich usług IT, następnie w zakresie usług doradczych, eksperckich i zarządczych) od 2001 roku oprócz udziału w różnych szkoleniach (zarówno z zakresu IT, e-commerce, B2B, rozwoju, zarządzania i księgowości), zdobywał kolejne doświadczenia i poszerzał swoją wiedzę pracując na różnych stanowiskach, w różnych branżach:

– specjalista IT,
– kierownik ds. raportowania w międzynarodowej korporacji (opracowanie systemu analiz i raportowania dla międzynarodowej korporacji prowadzącej działania dla firm takich jak Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, Acer, Huawei ),
– dyrektor ds administracyjnych w jednej z czołowych firm z branży energoelektroniki ( reorganizacja firmy wprowadzenie systemu analiz, kompleksowy nadzór nad budową nowoczesnego biurowca),
– prezes spółki akcyjnej ( reorganizacja i restrukturyzacja spółki telekomunikacyjnej),
– dyrektor zarządzający w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży e-commerce (wzrost roczny na poziomie 45%).

Dodatkowo nadal oddaje się swojej pasji jaką jest informatyka.

Obecnie na podstawie poufnych kontraktów doradza zarządom firm i pomaga w kompleksowej reorganizacji, optymalizacji , analizach i rozwoju firm.

 

Published on :Posted on
%d bloggers like this: