Szkolenia

Elektrostyl Sp. z o.o. oprócz usług doradczych , reorganizacji, audytów i opracowywania działań rozwojowych dla firm prowadzi również szereg usług szkoleniowych.

Każda firma, każdy “biznes” od jednoosobowego do Spółki akcyjnej działa w określony sposób, podlega określonym przepisom prawnym (ZUS, US, różnego rodzaju rejestry …), działa na rynku ( krajowym jak i zagranicznym), odczuwając działania konkurencji.

Dlatego wraz z rosnącym zapotrzebowaniem i wychodząc na przeciw oczekiwaniom opracowaliśmy programy szkoleniowe.

Podstawowe szkolenia jakie oferujemy:

Biznes na start – co musisz wiedzieć aby założyć firmę

  • szkolenie ma na celu przekazanie podstawowej wiedzy z zakresy prowadzenia własnej działalności gospodarczej dla osób aktywnie poszukujących pracy, które zastanawiają się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. W trakcie 32 godzin szkolenia prowadzonego przez praktyków z zakresu biznesu i księgowości szkoleni poznają temat działalności gospodarczych na tyle aby świadomie podjąć decyzję o jej założeniu i zrobić to w sposób prawidłowy.

ABC działalności gospodarczej

  • szkolenie wprowadza i przygotowuje każdego “świeżego” przedsiębiorcę do tego czego będzie od niego wymagać Państwo i instytucje nadzoru, na co zwrócić uwagę, jak i gdzie najtaniej i najskuteczniej prowadzić ewidencje sprzedaży i wydatków, KPiR, jakie rejestry (RODO, BDO itp. ) go obowiązują i co się z tym wiąże oraz wiele innych kwestii. Kilkanaście godzin z praktykami z zakresu biznesu jak i księgowości.

Skutecznie w E-commerce

  •  szkolenie wprowadzające w świat e-commerce, od czego zacząć jakich narzędzi używać itp. Kilkanaście godzin konkretnej popartej przykładami wiedzy praktycznej o e-commerce.

Wizerunek firmy – czyli “jak Cię widzą, tak Cię kupują”

  • szkolenie o tym jak zbudować wizerunek firmy prowadzone przez wieloletniego praktyka i właściciela firmy tworzącej wizerunki nowych firm i marek.

Gdzie sprzedawać? Jak się reklamować?

  • szkolenie omawiające podstawowe rynki e-commerce w Polsce i za granicą, praktyczne omówienie podstaw działań na Allegro, Google Shopping, Amazonie i w sieciach afiliacyjnych.

“Mały biznes też księguje”

  • szkolenie z praktykami z zakresu księgowości dla małych firm, praktyczne przykłady, zasady, terminy – słowem wszystko co musisz wiedzieć aby sprawnie ocenić czy Twoja działalność się opłaca, co możesz ująć w koszty, a co nie, oraz jak to zrobić.
Published on :Posted on
%d bloggers like this: