Szkolenia 

dla sektora 

prywatnego i publicznego

Elektrostyl Sp. z o.o. – usługi dla biznesu.

Dzięki naszej wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze szkoleniowej mamy możliwość prowadzenia szeregu ciekawych szkoleń zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas ? To proste – u nas szkolą praktycy z wieloletnimi doświadczeniami w różnych branżach i aspektach działań.

Szkolenia dla sektora prywatnego są zawsze poprzedzone solidną analizą potrzeb Klienta tak aby szkolenia dawały realne efekty, wprowadzały w rutynę szkolonych osób dobre nawyki i pożądane reakcje.
Szkolimy właścicieli, menadżerów różnych szczebli i  pracowników – w sposób spójny i zgodnie z wypracowanym, indywidualnym planem.
Nie robimy „kuchennych rewolucji” – szkolenie to proces, który wspieramy poradami i wprowadzaniem zmian do codziennej marszruty każdego ze szkolonych.
Wachlarz szkoleń jest bardzo szeroki – zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia dla sektora publicznego wymagają również bardzo dokładnego przygotowania i odpowiednich umiejętności w przekazywaniu wiedzy bardzo zróżnicowanej grupie szkoleniowej. Mamy już duże doświadczenie przy realizacji szkoleń dla Ochotniczych Straży Pożarnych jak i innych podmiotów.
Szkolimy z podstaw RODO, regulaminów dla systemów monitoringów wizyjnych, tworzenia i procedowania statutów, zapobiegania praniu pieniędzy i nielegalnego finansowania, zasad i możliwości pozyskania środków zewnętrznych,
współpracy z biznesem, social mediów – doboru, tworzenia i publikowania treści z uwzględnieniem specyfiki OSP i etyki, organizacji szkoleń i obozów dla MDP i szeregu innych